Život 2

23. srpna 2013 v 21:08 |  Výtvory spojené s morčátky

Morče a jeho život

2 kapitola
První týden
Charls se probudil. Teď už ,ale doopravdy. Na jedno oko viděl údivem až vyjekl. Tím zbudil samičku která do teď spala. Pochopila ,že není něco v pořádku.Po těžké noci byla vyčerpaná a cokoliv slyšela musela hned zkontrolovat. Charls když uviděl samici pochopil že je to jeho máma. Pomalu se k ní snažil přiblížit. Díky oku viděl co kde je a cestu měl lehčí.
Den se rychle změnil na týden a Charls už byl schopný vidět na obě oči posouvat se po zemi a naznačit když má hlad. Pomalu mu začaly růst chloupky a byl schopný i pít samiččino mléko. Charls ještě spal a samička už byla na louce aby se posilnila. Netrpělivě chroustala trávu protože cítila přítomnost někoho dalšího. Liška která ji z povzdálí pozorovala čekala na vhodnou chvíli k útoku. Charls se probudil a dával znamení hladu. Samička vyskočila a utekla do nory. Liška za ní vyběhla ,ale bylo již pozdě. Samička nakrmila Charlse a dřepla si ke vchodu do nory. Hlídá před predátorem. Charls mezitím zkoumal hlínu ve které se válel jako hadr na podlaze. Samička něco vycítila a vylítla ven. Charls zde zůstal sám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TeSs / safe-sound TeSs / safe-sound | Web | 24. srpna 2013 v 18:44 | Reagovat

Je to hezké, ale já než se zaberu do děje už je konec kapitoly. Zkus napsat delší kapitolu myslím, že nejsem jediná kdo by to ocenil, ale je to hezký nápad. :)

2 Tlapička Tlapička | 23. září 2013 v 19:53 | Reagovat

Hezký blog, dáš si mě do oblíbených odkazů nebo něco co umíš? J si tě na svém blogu dám... pejsciapejsanci.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama